Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'Kontrola Komputera':

 • HelpDesk »

  LanCenter Helpdesk szybki oraz bardzo intuicyjny system do rejestracji i zgłaszania problemów serwisowych. Nadzór kluczowych elementów w firmie, ewidencja wszystki zgłoszeń umożliwia szybką klasyfikację problemu oraz rozwiązywanie ich efektywniej.PlikCenter producent urządzeń szyfrowanych USB. LanCenterProtectUSB to pendrive oraz program, który błyskawicznie szyfruje wszystkie dane zapisywane na zewnętrznych nośnikach danych. Mocny algorytm szyfrowania AES256 zapobiega odszyfrowaniu cennych danych w momencie zgubienia lub nieautoryzowanego użytkowania.Zasada działania urządzenia oraz programu jest bardzo przyjemna i prosta. Użytkownik, aby odszyfrować dane musi podać hasło. Tylko administrator ma uprawnienia do zmiany hasła.Gdy użytkownik wpisze poprawne hasła dostępu następuje automatyczne odszyfrowanie nośnika, a w systemie operacyjnym nastąpi podmontowanie nowego dysku. Po zakończeniu pracy dane zostaną ponownie zaszyfrowane. Dane są bezpieczne i zabezpieczone przed niepowołanym dostępem.Kolejnym flagowym produktem firmy PlikCenter jest LanCenter.System przeprowadza w sposób automatyczny Audyt Informatyczny.Precyzyjne skanowanie posiadanego w komputerze oprogramowania. Monitoring użytkowników nadzoruje wszystkie wykonywane operacje na komputerach.Kody Kreskowe generowane automatycznie umożliwiają szybką identyfikację sprzętu lub oprogramowania.Blokada USB zapewnia ochronę przed nieautoryzowanymi podpięciami zewnętrznych nośników danych.Kontrola komputera umożliwia zdalne zarządzanie komputerem przy pomocy zdalnego pulpitu oraz monitorowanie wykorzystywanych zasobów. LanCenter to profesjonalny system do zarządzania infrastrukturą informatyczną.Audyt Oprogramowaniazapewnia przeprowadzenie profesjonalnej ewidencji sprzętu oraz oprogramowania.Zachęcamy do odwiedzenia strony www.plikcenter.pl

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe keyloggery »

  Keyloggery nadzorują informacje wnoszone przez użytkownika jak historia zobaczonych stron, uruchamiane programy, a także hasła do poczty e-mail czy komunikatorów internetowych. Chociaż Keylogger ma służyć użytkownikom, to nierzadko wykorzystywany jest jako szpieg komputerowy, przez co keyloggery to programy dla poważnych użytkowników komputerów.

  Keylogger to inaczej szpieg komputerowy, który przechowuje czynności przeprowadzane przez użytkownika w środowisku systemu operacyjnego. Najpewniej jest to Microsoft Windows, dlatego, że ten system jest najpopularniejszym produktem tegoż rodzaju na rynku.

  Szpieg komputerowy ? pod tą nazwa skrywa się oprogramowanie przy pomocy, którego inwigilujemy procesy czynione w naszym komputerze, w systemie operacyjnym, którym najpewniej jest Microsoft Windows.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 38