Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Gabinet psychoterapii Gestalt »

  Rolą każdego psycholog gliwice jest zapewnienie pomocy pacjentowi w walce z przeciwnościami losu oraz ukazanie, jak trzeba postępować w sytuacji pojawienia się trudności emocjonalnych takich jak np. stany depresyjne tudzież zaburzenia lękowe i wiele innych. Najistotniejsze jest, by psychoterapeuta gliwice na wstępie własnej terapii przeprowadził diagnozę, która da mu jasny i rzetelny obraz tego, z czym właśnie boryka się jego pacjent. Najważniejsze jest to, by dobrać odpowiednie środki oraz metody pracy psychoterapeuta gestalt gliwice, gdyż w wielu wypadkach zwykła pogadanka ma możliwość nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu »

  Zakład we Wrocławiu, zapewniający pomoc odnośnie psychoterapii. Od początku funkcjonowania firma znacznie poszerzyła teren działania i dzisiaj jest złożona z 4 działów. Kompleksowo wyszkolony personel zapewnia wysoką jakość leczenia. Współpracujacy z ośrodkiem specjaliści cieszą się powszechnym uznaniem. Osoby, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mają zagwarantowaną kompetentny personel. Firma kwalifikuje się również do branży o nazwie seksuolog. Specjaliści troszczą się o intymną atmosferę, zapewniający odbiorcom spokój ducha. Usługi obejmują diagnozę i kompleksową psychoterapię. Wśród dostępnych opcji jest kilka gatunków leczenia: indywidualne, grupowe, rodzinne czy dla par. Instutycja organizuje również specjalistyczne kursy oraz wspiera rekrutację.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Zielona Góra »

  Mój Psycholog - Psychoterapia Wrocław i Zielona Góra. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychoterapię poznawczo behawioralną. Możliwe jest także uzyskanie pomocy przez Internet lub zamówienie wizyty domowej ? na terenie Wrocławia lub okolic. Zajmujemy się psychoterapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a w szczególności psychoterapią napadów paniki i innych form lęku napadowego, lęku przed lataniem samolotem, zaburzeń o charakterze depresyjnym, zaburzeń obsesyjno-kopmulsyjnych (nerwicy natręctw), a także lęku przed posiadaniem chorób.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Poza opinii innych osób, kobieta powinna również szczególną uwagę zwracać na to, czy konkretny specjalista regularnie kreuje badanie usg, cytologię itd. Często psychoterapeuta poznań może przekonać kobietę do etgo typu badań. Powinno się pamiętać, że obowiązkiem każdego lekarza psycholog szczecin jest przeprowadzenie w trakcie wizyty badania. O ile chodzi o usługi świadczone zarówno, w indywidualnych gabinetach ginekologicznych, jak i publicznych można tu wyróżnić m.in. prowadzenie ciąży, posiewy, badania hormonalne, histopatologiczne, a dodatkowo cytologiczne, leczenie nadżerek, zapaleń i kilka innych. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapia Warszawa »

  Szukasz pomocy specjalisty jakim jest psycholog dziecięcy warszawa? Strony wirtualne pozwolą wam w odszukaniu właściwego gabinetu psychologa którym jest psycholog dziecięcy. Należy korzystać z usług psycholog, który to za pomocą różnych terapii może okazać się dla was pomocny. Najczęściej psycholog warszawa już po badaniu ma okazję nam zaproponować formę psychoterapii jaką jest psychoterapia choćby taką jak psychoterapia Warszawa albo psychoterapia Ursynów.
  Potrzebna tobie pomoc psychologa? Trzeba korzystać z możliwości strony online na jakiej odnajdziesz pomoc takich psychologów jak psycholog dziecięcy czy także psycholog warszawa.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i coaching »

  Serdecznie zapraszamy do korzystania ze portalu, gabinetu psychoterapii znanego Poznańskiego psychoterapeuty Jakuba Bętkowskiego. Dzięki posiadanej specjalistycznej wiedzy psychologicznej ma on możliwość wykonywania skutecznych terapii, jakie wesprą was w pokonaniu własnych kłopotów. Jakub Bętkowski proponuje także usługi zawodowego coachingu. Coaching polega na wspieraniu w realizowaniu przez pacjenta konkretnego zamiaru. Metoda ta jest relacją partnerską pomiędzy prowadzącym a klientem, polega ona na wspólnym zaangażowaniu obu stron.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji »

  Ośrodki terapii nerwic są specjalnymi miejscami, w których obejmuje się opieką osoby z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami o konsekwencjach fizycznych (które wywołane są jednak zaburzeniami psychicznymi) lub agresywne. Nerwicowcy powinny mieć zapewniony spokój oraz odpowiednią opiekę psychologiczną, gdyż ich kontakty interpersonalne są silnie zaburzone. Właśnie dla takich ludzi jest ośrodek Arcus ? ośrodek, którego pacjencichorzy|leczeni} systematycznie powracają do powszedniości dzięki wykorzystywanym terapiom oraz warsztatom, w podczas których pacjenci odzyskują wiarę w siebie. Dowiedz się więcej na temat nerwicy na stronie ośrodka Arcus.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w regionie. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych wykonujących usługi w ramach umowy z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej sferze medycyny. Ginekolog, psycholog Warszawa, stomatolog, laryngolog oraz pozostałe specjalizacje lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz serwis. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontrolowane picie Gdańsk »

  W dzisiejszych czasach żyjemy w dużym stresie. Mamy do czynienia z wieloma elementami, które mogą wpływać na spadek emocjonalny stanu psychicznego. To trzeba przyznać smutna prawda, która sprawia, że człowiek nie wie jak może sobie z nimi poradzić. O ile szukacie odpowiedzi na takie pytania, chcecie, aby ktoś wyciągnął do Pańśtwa pomocną rękę, to spójrzcie na naszą ofertę. Psychoterapia jest pomocna wielokrotnie - wręcz, jeżeli ktoś próbuje uporać się z uzależnieniem. Tak, dosłownie w takich przypadkach będziemy dla Was wsparciem, dzięki czemu z niczym nie będziecie musieli dawać radę samodzielnie. Jedną z naszych specjalizacji jest również leczenie depresji. Każda osoba, która zwróci się do nas po pomoc, otrzyma ją. Gdańsk - nasze gabinety możecie właśnie wyszukać w tym mieście. Ciepło zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Szczotka pomoc psychologiczna Bielsko Biała »

  Zapraszam do wstępnego zapoznania się z moimi metodami pracy z pacjentami. Na mojej stronie: joannszaszczotka. pl przeczytasz o tym: jak pracuję, jak prowadzę terapię oraz jakiego typu terapię mogę zaoferować. Zajmuje się głównie terapią par, psychoterapią dla nastolatków, a nawet mentoringiem. Mój sprawdzony sposób na pomoc, to w pierwszej kolejności nawiązanie relacji z pacjentem, stworzenie kontraktu, czyli określenie celu naszych spotkań. Następnie przechodzimy do pracy, czyli procesu przemiany w postaci cyklu sesji psychoterapeutycznych lub mentoringowych. Ostatnim krokiem jest zakończenie całego procesu i ocena całego procesu rozwojowego i wykonanych postępów. Dla mnie proces rozwojowy prowadzi do większej swobody w kierowaniu swoimi możliwościami fizycznymi, emocjonalnymi, umysłowymi. Odwiedź moją stronę i skontaktuj się ze mną jak najszybciej. Obiecuję, że będę się starać z wszystkich sił odmienić Twoje życie na lepsze.

  Data dodania: 02 04 2023 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 39