Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'spedycja międzynarodowa':

 • Transport międzynarodowy, sprawdź JASFBG.COM.PL »

  Nasza firma od wielu lat na rynku logistycznym i transportowym. W w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić usługi kompleksowe będące zawsze wykonane profesjonalnie, które są dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Jednocześnie jesteśmy w stanie oferować usługi w ramach takich działań jak transport kolejowy. Nasi specjaliści są w stanie przygotować takie procesy, które znacząco poprawiają funkcjonowanie logistyki.

  Nasza elastyczność i łatwość w dostosowywaniu się do zmiennych potrzeb wymagającego klienta, to w naszym przypadku skutek kompleksowej oferty opartej na komplementarnym, synergicznym systemie, zawierającym wszystkie narzędzia TSL: drogową spedycję międzynarodową i krajową, w zakresie całopojazdowym i drobnicowym, spedycję kolejową, morską i lotniczą oraz rozbudowaną bazę magazynową, własne, nowoczesne środki transportu, sieć placówek agencji celnej i zaawansowane rozwiązania informatyczne. Naszym klientom oferujemy szereg usług dodatkowych w każdym z naszych produktów.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • F.T.U.H MaxTrans - transport Węgry »

  Najlepszy transport krajowy towarów, który oferujemy to nasza pasja. W przeciwieństwie do komunikacji morskich trafiamy na miejsce. Wobec tego jest to niezawodne rozwiązanie. Przewozimy różne wyroby do takich krajów jak: Ukraina i Austria. Ekonomiczne ciężarówki to nasza domena. Inwestujemy sporo w naszą drużynę. Istniejemy w branży od 1996r. Pełny zakres transportowo-spedycyjny; m.in. transport tandem. W transporcie uważamy się za specjalistów dlatego oferujemy ponadto spedycję; dokładniej jest to spedycja krajowa.
  Jak pisaliśmy jeździmy po różnych krajach ale nasza wyróżniająca się z oferty domena to transport Słowacja i zazwyczaj tam jeździmy.
  Nasz wynajem aut który proponujemy to jedna z ciekawszych usług w regionie; to różnorodne marki aut. Proponujemy m.in. auta czarne. Rozsądne umowy.
  Serwisujemy nasze pojazdy dlatego wyglądają jak z salonu. Po zdaniu samochodu powinno się zatankować samochód na maksa i przeglądnąć wewnątrz. Do wypożyczenia także foteliki dla dzieci i koła letnie. Kompleksowe ubezpieczenie. Posiadamy również przyczepki.

  Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14