Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'Stalowa Wola':

 • Muzeum Ziemi Leżajskiej »


  Muzeum Podkarpacie znajduje się w środku Gminy w XVIII wiecznym Dworze Starościńskim. Docelowa wystawa, ukazuje historię, tradycję, kulturę, życie zwyczajne, czasy wojen i przemian społeczno-gospodarczych, zachodzących na Ziemi Leżajskiej na przestrzeni wieków. Wystawa ukazuje przeplatające się wspólne dzieje mieszkańców Ziemi Leżajskiej na przestrzeni czasu .

  Nieodłącznie w historię Leżajszczyzny wkomponowane jest również zabawkarstwo, które swoją tradycją dosięga XVIII wieku. Elementy Drewniane drewniane kreowane własnoręcznie takie jak: pukawki, motyle i ptaki klaskające skrzydłami czy dziobiące kurki i koguty są elementem głównej wystawy Muzeum Ziemi Leżajskiej . Z ziemią miasta powiązane jest browarnictwo, które swoją obszerną tradycją sięga roku 1525. To wtedy właśnie roku Zygmunt I Stary mianuje dekret warzenia piwa oraz zezwala na zbudowanie pierwszego browaru przy pałacyku. Wystawa Browarnictwa znajdująca się w budynku płn ? wsch Zespołu Dworu Starościńskiego, ukazuje tradycję płynu, proces jego produkcji, wynalazki powiązane z piwowarstwem oraz etykiety . Zwiedzający mają okazje obejrzeć film przedstawiający długą historię piwa i ziemi leżajskiej . Twórczość Muzeum urozmaicają częste ekspozycje okresowe . wykłady, seminaria popularno naukowe, oraz projekcje filmowe . Dla dzieci z Powiatu Leżajskiego, muzeum wystawia lekcje muzealne z dołączonymi warsztatami garncarskimi . Lekcje te maja na celu wprowadzić najmłodszym mieszkańców Leżajszczyzny w tematykę muzealną . Obok Przeworsk, .

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teoria prawa jazdy Stalowa Wola. Szkolenie kierowców Stalowa Wola »

  Ośrodek szkolenia kierowców Stalowa Wola to jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Regionie. Zatrudnia najwyższej klasy instruktorów, którzy wiedzą jak nauczać i dobrze jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która troszczy się o wzorową jakość usług i zadowolenie Kursantów. MOTOS to poważna firma z tradycjami. Posiadamy w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której Kursanci mogą ćwiczyć testy w taki sam sposób jak będą zdawać na egzaminie w WORD. Flota aut jest nowa i w pełni sprawna, spełnia wszelkie wymogi stawiane przez przepisy. Auta używane w naszej firmie są takie same jak te w placówkach WORD. Zapraszamy serdecznie na szkolenie na prawo jazdy Stalowa Wola to nasza specjalność i główna działalność firmy. Zajmujemy się tym od 1989 roku i jesteśmy w tym specjalistami, dzięki temu MOTOS otrzymał patronat Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Naszym plusem jest ogromna zdawalność kursantów. Przyjazną opinie o naszej firmie możesz zasięgnąć wśród rodziny i znajomych. Wyszkoliliśmy prawie 40 000 osób wiec na pewno ktoś z nich był wcześniej naszym uczniem. Jesteśmy przekonani że miło nas wspominają. Ważnym aspektem działalności naszej firmy jest również szkolenie kierowców Stalowa Wola. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zamiłowaniem aby w jak najlepszy sposób przeszkolić kursantów, w końcu od tego może w przyszłości zależeć ich bezpieczeństwo na drodze ... Na jazdy można umawiać się w dowolnym pasującym Państwu terminie również w soboty i niedziele więc niema problemu jeśli ktoś pracuje lub studiuje; dostosujemy się do Was. Kursantów odbieramy z pod domu a po lekcji odwozimy. Serdecznie zapraszamy - na pewno będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 33