Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


stres Wrocław https://terapie.pl

stres Wrocław https://terapie.pl Psychoterapeuta pracujący opierający się o psychoanalizę wzmacnianą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek realizuje konsultacje i również psychoterapię indywidualną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z znacznym doświadczeniem specjalizuje się w następujących obszarach: terapia stresu, kuracja w depresji, terapia wypalenia zawodowego. Zasłużony psychoterapeuta a także profesjonalista w temacie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż chiński AMO, terapię Reiki a oprócz tego Radiestezję Zdrowia. Wykwalifikowany psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel duchowy (wg NFSH) i również energoterapeuta mgr Jarosław Filipek efektywnie pomaga w leczeniu różnego gatunku stanów lękowych oraz przygnębienia, poczucia bezsensu życia i również smutku, bezsenności a także uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, albo zakupów.

Szczegóły strony https://terapie.pl:

Podlinkuj stronę https://terapie.pl:

stres Wrocław https://terapie.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Lublin »

  W każdym związku - nawet w największym stopniu rozumiejącym się przeplatają się pomyślniejsze oraz gorsze okresy. Kłopot pojawia się w chwili, gdy te ostatnie rozpoczynają znamiennie i nadto często górować. W takim momencie pożyteczna jest psychoterapia Lublin. Jej zasadniczym zadaniem staje się wsparcie w zrozumieniu emocji decydujących o nieporozumieniach oraz prowadzących do rodzinnego kryzysu. Na analogicznej zasadzie funkcjonuje skuteczna terapia małżeńska Lublin. Odrębną rzeczą jest wybranie takiego praktyka, jak choćby dobry psycholog Lublin, który dopomaga rozwiązać tematy zarówno z przeszłego czasu, jak i chwili obecnej.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Witamy na stronie internetowej psycholog. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologiem sportu. Studia skończyłam w szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Psycholog Gorzów. Zdobyłam również tytuł I i II stopnia w terapii Biofeedback EEG. Moją misją jest służenie ludziom pomocą i to, żeby każda osoba, która się do mnie zwraca miała poczucie spotkania z nowoczesną psychologią. Biofeedback Gorzów. Obecnie w każdej dziedzinie życia, dopada nas stres. Rywalizacja sportowa, prowadzenie biznesu czy też wychowywanie dzieci to jedne z najbardziej stresogennych płaszczyzn, dlatego też są one moją pasją i zakresem doskonalenia. Biofeedback Gorzów. Dzięki wizytom w moim gabinecie pozbędziesz się stanów lękowych, zaburzeń snu czy także uwagi czy koncentracji. Wykorzystując metodę Biofeedback pomogę Tobie obowiązki ? poczujesz kontrolę nad swoim życiem jak nigdy wcześniej.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Poza opinii innych osób, kobieta powinna również szczególną uwagę zwracać na to, czy konkretny specjalista regularnie kreuje badanie usg, cytologię itd. Często psychoterapeuta poznań może przekonać kobietę do etgo typu badań. Powinno się pamiętać, że obowiązkiem każdego lekarza psycholog szczecin jest przeprowadzenie w trakcie wizyty badania. O ile chodzi o usługi świadczone zarówno, w indywidualnych gabinetach ginekologicznych, jak i publicznych można tu wyróżnić m.in. prowadzenie ciąży, posiewy, badania hormonalne, histopatologiczne, a dodatkowo cytologiczne, leczenie nadżerek, zapaleń i kilka innych. Istotnym są rónież szkolenia imds.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci bobath Wroclaw Oleśnica »

  Strona opisuje zaganienia na temat rehabilitacji dzieci bobath .Certyfikowana terapeutka zaprasza do konsultacji i kierowania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, nowoczesna i odpowiednia przy rehabilitacji dzieci. Dla każdego dziecka dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście dobrą znajomością etapów prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do prawidłowych poprzez wspomaganie i prowadzenie ruchu z punktów kluczowych, czyli punktów kontroli ruchu i wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w codziennych czynnościach. Zapraszam na terapię bobath Wrocław

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w regionie. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych wykonujących usługi w ramach umowy z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej sferze medycyny. Ginekolog, psycholog Warszawa, stomatolog, laryngolog oraz pozostałe specjalizacje lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz serwis. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • zanik mięśni »

  Jestem 34 letnim mężczyzną i 3 lata temu dowiedziałem się, że choruję na genetycznie uwarunkowaną chorobę o nazwie miopatia mitochondrialna. Choroba zajmuje mięśnie i obwodowy układ nerwowy. Nie ma na nią lekarstwa, chociaż firma edisonharm jest już w końcowym etapie nad badaniami na ludziach specyfiku o nazwie epi-743 który ma pomóc chorym lepiej funkcjonować na co dzień. Póki co zostaje przepisane w szpitalu klinicznym w warszawie suplement o nazwie koenzym Q10 oraz popularna kreatyna. Dodatkowo zalecana a nawet jest jedynym sposobem leczenia jest stała rehabilitacja pod okiem fizjoterapeuty obeznanym w dziedzinie ćwiczeń PNF. Koszt miesięcznych zabiegów u prywatnego terapeuty to 720PLN więc jeśli to czytasz wspomóż mnie i wpisz moje dane podczas rozliczania się w urzędzie skarbowym, pamiętaj Ciebie to nic nie kosztuje a Twój 1% podatku pomoże mi funkcjonować. Zapraszam na stronę gdzie są wszystkie niezbędne dane oraz pełen obraz choroby która jest nieuleczalna i postępująca. Z góry dziękuję za wpłaty.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Jak radzić sobie w życiu ? Wiele współcześnie żyjących osób zadaje sobie właśnie takie pytanie. Żyjemy w dość trudnych czasach i niektórzy z nas mają poważne dylematy życiowe, nie wiemy jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak poradzić sobie ze stresem, jak rozwiązywać problemy rodzinne. Takich różnego rodzaju problemów egzystencjalnych i duchowych jest o wiele więcej. Z kolei osoby prowadzące własną działalność również mają swoje kłopoty i utrapienia. Niekiedy są już tak zmęczeni pracą i pozbawieni nowych pomysłów, że nie wiedzą jak dalej prowadzić biznes, jak zarabiać pieniądze. Ważną kwestią współczesnego świata jest duża konkurencyjność, co prowadzi do wielu obniżek i promocji zakupów różnych towarów. Dlatego też trzeba wiedzieć, jak mądrze i tanio kupować. Jeśli chcemy sobie skutecznie radzić w życiu musimy ciągle aktualizować tysiące informacji, uczyć się i na bieżąco korygować swoje działania a ponadto być odpornymi na stres.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • dobry seksuolog Warszawa »

  Nie każdy z nas jest w stanie uporać się z problemami w sferze seksualnej bez pomocy specjalisty. Niekiedy konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty - a ściślej rzecz ujmując z pomocy seksuologia. Seksuolog Daniel Cysarz posiada rozległe doświadczenie jako psychoterapeuta a oprócz tego seksuolog. Pomaga ludziom z różnymi dysfunkcjami sfery seksualnej. W trakcie sesji terapeytycznych dotykamy problemów tj. odmienne preferencje seksulane, problemy z okresleniem potrzeb, czy problemy z libido. Daniel Cysarz proponuje zarówno leczenie w swoim gabinecie jak i terapię przez komunikator internetowy Skype. Posiada dwa gabinety, jeden w Gdańsku, drugi w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat działalności zawarto na stronie cysarz. pl. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie. Nasze usługi terapeutyczne to między innymi: terapia dzienna, terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia rodzinna, warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Nasi terapeuci są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z osobami uzależnionymi. Jeżeli jesteście Państwo uzależnieni od hazardu, narkotyków, alkoholu, leków, seksu, gier komputerowych, Internetu oraz dopalaczy. Nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb osób uzależnionych. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej i bliższe zapoznanie się ze szczegółami oferty. Polecamy nasze terapie. Zapraszamy do kontaktowania się z naszym Centrum, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty terapeutycznej naszego Centrum.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »