Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Uzależnienia Szczecin

Uzależnienia Szczecin Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie. Nasze usługi terapeutyczne to między innymi: terapia dzienna, terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia rodzinna, warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wsparcia. Nasi terapeuci są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z osobami uzależnionymi. Jeżeli jesteście Państwo uzależnieni od hazardu, narkotyków, alkoholu, leków, seksu, gier komputerowych, Internetu oraz dopalaczy. Nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb osób uzależnionych. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej i bliższe zapoznanie się ze szczegółami oferty. Polecamy nasze terapie. Zapraszamy do kontaktowania się z naszym Centrum, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty terapeutycznej naszego Centrum.

Szczegóły strony www.ctu.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.ctu.szczecin.pl:

Uzależnienia Szczecin

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja dzieci bobath Wroclaw Oleśnica »

  Strona opisuje zaganienia na temat rehabilitacji dzieci bobath .Certyfikowana terapeutka zaprasza do konsultacji i kierowania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, nowoczesna i odpowiednia przy rehabilitacji dzieci. Dla każdego dziecka dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście dobrą znajomością etapów prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do prawidłowych poprzez wspomaganie i prowadzenie ruchu z punktów kluczowych, czyli punktów kontroli ruchu i wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w codziennych czynnościach. Zapraszam na terapię bobath Wrocław

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Serwis Warszawa Lekarze jest największym portalem medycznym w regionie. Znajdziesz w nim informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich oraz placówek medycznych wykonujących usługi w ramach umowy z NFZ Warszawa. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego specjalistę w danej sferze medycyny. Ginekolog, psycholog Warszawa, stomatolog, laryngolog oraz pozostałe specjalizacje lekarskie zebrane w jednym miejscu właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam odwiedź nasz serwis. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieśmiałość »

  Zachęcamy wszystkich zmagających się z problemami ze strony psychologicznej. Witryna ta poświęcona jest głównie osobom, które unikają relacji z innymi, są one bardzo ciche, czują się nienormalnie i są zakompleksione przeróżnymi sprawami, które przytrafiają im się w normalnym życiu. Tu dzielimy się swoim doświadczeniem w pomaganiu osobom z nerwicą. Dzięki temu i podpowiedziom tu mieszczącym się efektywnie i perfekcyjnie trafisz do centrum kłopotu swojej psychiki. Pamiętaj, że fobię można skutecznie leczyć różnorodnymi dostępnymi sposobami. Sporo z nich odnajdziesz na naszym portalu przeznaczonym w całości Wam. Zapraszam!

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm i jego leczenie w Warszawie »

  Alkohol jest przyczyną wielu chorób związanych z jego nadużywaniem, ale należy pamiętać także, że to źródło wielu problemów, prowadzących do rozpadu małżeństwa czy nawet rodziny. Leczenie alkoholizmu nie jest łatwe, ale jest możliwe. Najważniejsze, aby człowiek uzależniony od alkoholu wiedział, że są osoby, które chcą go wesprzeć.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog czempiń - Diagnostyka i Terapia »

  Gabinet Psychologiczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  Psycholog, Doradca zawodowy, Arteterapeuta

  - Konsultacje, wsparcie, rozmowy psychologiczne
  - Diagnoza rozwoju intelektualnego, osobowości, emocji
  - Rozwiązywanie problemów wychowawczych, szkolnych, emocjonalnych
  - Trening pamięci i koncentracji
  - Techniki efektywnego uczenia się
  - Doradztwo zawodowe: testy predyspozycji, pomoc w wyborze szkoły, zawodu
  - Psychologia sportowa: Doraźne przygotowanie psychologiczne sportowców do ważnych zawodów oraz kompleksowa praca nad budowaniem mentalnego mistrzostwa sportowego.
  - "Gimnastyka mózgu" dla seniorów
  - Terapia również w oparciu o biofeedback
  - Ciekawe formy zajęć dla dzieci: edukacja poprzez zabawę, gry edukacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik interaktywnych

  Cennik:

  -konsultacja psychologiczna: 70zł
  -Ćwiczenia dla dzieci i młodzieży: 50zł
  - Badania: ceny ustalane indywidualnie

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Jak radzić sobie w życiu ? Wiele współcześnie żyjących osób zadaje sobie właśnie takie pytanie. Żyjemy w dość trudnych czasach i niektórzy z nas mają poważne dylematy życiowe, nie wiemy jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak poradzić sobie ze stresem, jak rozwiązywać problemy rodzinne. Takich różnego rodzaju problemów egzystencjalnych i duchowych jest o wiele więcej. Z kolei osoby prowadzące własną działalność również mają swoje kłopoty i utrapienia. Niekiedy są już tak zmęczeni pracą i pozbawieni nowych pomysłów, że nie wiedzą jak dalej prowadzić biznes, jak zarabiać pieniądze. Ważną kwestią współczesnego świata jest duża konkurencyjność, co prowadzi do wielu obniżek i promocji zakupów różnych towarów. Dlatego też trzeba wiedzieć, jak mądrze i tanio kupować. Jeśli chcemy sobie skutecznie radzić w życiu musimy ciągle aktualizować tysiące informacji, uczyć się i na bieżąco korygować swoje działania a ponadto być odpornymi na stres.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie u dzieci »

  Niejeden z nas posiada różne zaburzenia, które utrudniają nam życie. Niekiedy są to wady widoczne na pierwszy rzut oka, lecz bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do drugiej grupy zaburzeń wypada zaliczyć jąkanie. Jest to ułomność, która rozumie się samo przez się stanowi niemały dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można jednak efektywnie stawać w szranki. Nasza firma para się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne ale a także sprawdzone metody pozwalają dostać pożądany sukces osobom systematycznym a także które właściwie chcą zwalczyć ten rzecz. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić raz jeszcze. Nasza kuracja skierowana jest zarówno do dzieci jak i osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami oczywiście zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Kiedy człowiek ma trudności - zmienia swoje postępowanie do świata oraz innych ludzi. Niestety, zmiany zazwyczaj są niekorzystne oraz potrafią wyniszczyć organizm ludzki, doprowadzając do klęsk bądź innych nieszczęść. Przyzwoiciej wyrzucić z siebie te wszystkie niestrawności barbarzyńskiego życia oraz wziąć pod uwagę psychoterapię, jako wsparcie. W takim przypadku pomoc psychologiczna warszawa ma prawo pomóc. Jeżeli ktoś nadzwyczaj pragnie zapanować nad swoim istnieniem, pragnie wrócić do normalności, pragnie stać się nawet silniejszym oraz znacznie bardziej odpornym na wszystkie te życiowe sytuacje na pewno powinien poradzić się specjalisty, który za sprawą rozmowy będzie analizował stan pacjenta. Czasem człowiek nawet nie jest w stanie pojąć, że jego powszedniość, która go nie cieszy jest sprawą długotrwałego stresu.Spójrz na naszą witrynę internetową już w tej chwili!

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda przez Skype »

  Terapia z logopedą przez komunikator internetowy Skype to coraz bardziej popularna forma zajęć terapeutycznych. Taka terapia jest szczególnie polecana dla rodzin, które mieszkają na emigracji i z tego powodu jest to często jedyna możliwość terapii u polskojęzycznego specjalisty. Do terapii potrzebny jest komputer lub tablet z dostępem do internetu oraz, oczywiście, Skype. Do tego kredki, mazaki, kartki papieru i ulubiona książka dziecka. Terapia z logopedą przez Skype jest tak samo skuteczna jak wizyta w gabinecie stacjonarnym. Oferta terapii przez Skype obejmuje różne wady wymowy u dzieci i młodzieży. Logopeda online pomoże także dzieciom z autyzmem i spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera. Terapia online jest także dobrą metodą w diagnostyce, terapii i profilaktyce dysleksji u dzieci dwujęzycznych.

  Data dodania: 11 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki rehabilitacyjne wielkopolskie »

  Nowoczesna wyszukiwarka rehabilitacji pozwoli Ci w kilka minut znaleźć najkorzystniejsze propozycje. To prosty i szybki sposób, ażeby znaleźć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a w następnej kolejności wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz co niemiara obiektów między innymi oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, oraz sporo więcej. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz wyznaczyć m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, i również przystępność wysokiej klasy sprzętu medycznego. Za sprawą tego odkryjesz miejsce, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »