Angielski Online


Reklamy Google


KRS

KRS KRS jest ogólnodostępny. Daje możliwość pobrania takich informacji o podmiocie jak informacje na temat kondycji finansowej wybranego podmiotu gospodarczego czy jego dane teleadresowe lub określenie formy prawnej organizacji.

Od tego roku możliwe jest pobranie odpisu KRS online, co więcej dokument pobrany w taki sposób ma taką samą ważność prawną jak ten pobrany osobiście. Co więcej pobieranie online jest darmowe.

Odpis KRS online pobrac można z serwisu prawnego e-prawnik.pl. Jest tam dostępna wyszukiwarka, w której wpisywac mozna numery KRS, nazwiska osób (Sławomir Gomółka) lub nazwy podmiotów gospodarczych (Hurtownia Wielobranżowa "Metalzbyt" Spółka Akcyjna).

Szczegóły strony krs.e-prawnik.pl:

Podlinkuj stronę krs.e-prawnik.pl:

KRS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja należności ? firma windykacyjna »

  Dlaczego firmy zlecają nam windykację należności i długów? Przede wszystkim oszczędzają swoje pieniądze, czas i przede wszystkim powierzają swoją wierzytelność profesjonalnej firmie windykacyjnej która jak jedna z nielicznych prowadzi sprawę windykacyjną na trzech etapach bez jakichkolwiek opłat wstępnych. Firma Windykacyjna Mediare jest firmą, która od wielu lat nieprzerwalnie wspiera firmy MSP w dochodzeniu swoich roszczeń w kraju i zagranicą oferując usługi na najwyższym poziomie. Windykacja prowadzona jest przez rzeszę specjalistów reprezentujących różne dziedziny nauki, gdyż wszechstronność wiedzy na temat finansów, osobowości, prawa, technik manipulacyjnych i wielu innych, które podnoszą skuteczność windykowanego długu.
  Windykacja należności prowadzona jest przez naszą firmę od początku do końca, aż do zadawalającego nas i Zleceniodawcę efektu. Postępowanie sądowe prowadzi współpracująca z nami kancelaria prawna, którą reprezentuje radca prawny.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Zapewniane przez nas porady prawnicze charakteryzują się tym, że są niezwykle skuteczne, a także profesjonalne. Zapewniający je prawnicy każdego dnia rzetelnie i sumiennie pracują po to, aby nasi klienci byli z nas zadowoleni. Samodoskonalenie się oraz wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że proponowana przez nas pomoc prawna uznawana jest za jedną z najbardziej solidnych.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do Australii »

  Główna działalność naszej firmy to wszelkiego rodzaju pośrednictwo wizowe. Ciągle jest sporo krajów gdzie nie będziemy mieli możliwości dostać się bez posiadania wizy. Nasza firm oferuje usługi, dzięki którym cały świat będzie stał przed nami niemalże otworem. Możemy mieć absolutną pewność, że wszystkie formalne zagadnienia będą załatwione w profesjonalny sposób. Udostępniamy Państwu praktyczną wyszukiwarkę, którą znaleźć można na firmowej stronie niezwykle dokładnie pokaże nam wszystkie koszty, warunki oraz wymogi prawne jakie trzeba spełnić, aby bez utrudnień wyjechać do interesującego nas państwa. Firma trudni się także doradztwem konsularnym i oprawą logistyczną wyjazdów. Można mieć pewność, że wiza do Australii czy Rosji zostanie dostarczona do Państwa, bardzo szybko.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • radca prawny Oświęcim »

  Poszukujesz porady prawnej? Dzięki przedstawionej stronie posiadasz okazję skorzystania ze wsparcia kancelarii prawnej, w której masz możliwość pozyskać porady prawne online. Radca prawny Oświęcim pomoże nam w wielu sprawach prawnych, które to sami nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno na pewno wie jak pomóc tobie w rozstrzyganiu sporów sadowych, lub też w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma możliwość tobie zapewnić pomoc prawną dla naszej firmy, jeśli szukamy pomocy w trakcie spisywania albo również sprawdzenia twoich umów z kontrahentami. Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą tego typu kancelarii posiadasz już okazję nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony wirtualnej.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Prawnicy z serwisu prawnego e-prawnik.pl oferują wysokiej jakości usługi prawne.
  Są wstanie sporządzić opinie prawne z różnych dziedzin prawa (prawo cywilne, spadkowe, prawo rodzinne etc.), prowadzą kompleksową obsługę prawną firm, jak również oferują doradztwo oraz rozwiązywanie problemów prawnych życia codziennego. Tworzą wyspecjalizowane dokumenty prawne na potrzeby klientów. Portal prowadzi też darmowe forum prawne. Tam prawnicy pomagają rozwiązywać prostsze problemy.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstytucja online »

  Konstytucja RP to najważniejszy akt prawny. Cała jej treść umieszczona została na stronie e-prawnik.pl. Treść Konstytucji podzielono na mniejsze części w celu ułatwienia przeglądania dokumentu. Portal prawny udostępnia ponadto inne konstytucje, które kiedyś obowiązywały. Wśród nich znajduje się konstytucja marcowa, konstytucja 3 maja wraz z komentarzem oraz inne akty prawne. Dostęp jest w całości darmowy, nie wymaga też rejestracji w serwisie.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Duże Odszkodowania - Dochodzenie odszkodowań za śmierć | Duże odszkodowania po wypadku »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną spraw związanych z dochodzeniem odszkodowania z różnego tytułu.

  Odszkodowanie za błąd lekarski, odszkodowanie za zakażenie szpitalne, niesłuszny areszt, znęcanie, odszkodowanie za wypadek w pracy, odszkodowanie za rurę przesyłową na działce.

  Jesteśmy liderem na rynku odszkodowawczym w odzyskiwaniu odszkodowania za wypadki komunikacyjne.

  Odznaczamy się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu wysokich wygranych w procesach z PZU, Warta, Aviva, Gothear, Compensa.

  Na koncie posiadamy rekordowo wysokie odszkodowanie z OC.

  Nasza oferta skierowana jest do osób poszkodowanych z całego kraju.

  Masz prawo ubiegać się o:
  - odszkodowanie,
  - zadośćuczynienie
  - rentę.

  Pomagamy także bliskim ofiar wypadków w komunikacji.

  Zapewniamy pomoc adwokata lub radcy prawnego, doświadczonego w przygotowywaniu spraw pod względem dowodowym oraz strategicznym.

  Dzięki nam masz możliwość uzyskania znacznie większego odszkodowania po wypadku śmiertelnym.

  Bezpłatnie uczestniczymy jako oskarżyciele posiłkowi w sprawach karnych związanych z wypadkiem.

  Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz najwyższą jakość usług.

  Nasze wynagrodzenie jest prowizyjne i wypłacane dopiero po otrzymaniu przez Klienta odszkodowania.

  Stawiamy na uczciwe i dobre relacje z Klientem.

  Wystarczy zadzwonić po darmową poradę, aby poznać swoją sytuację procesową.

  Zapraszamy!

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • porady prawne Gliwice »

  Kompetentny, znany i ceniony na rynku prawników Tomasz Siomkajło, zaprasza na stronę swojej kancelarii, gdzie można przejrzeć wszelkie usługi świadczone przez jego kancelarię. Położona jest w Gliwicach, a zakres świadczonych działań stwarza szansę korzystania z wszechstronnej obsługi prawnej. Porady prawne, przygotowania pozwów, monitorowanie spraw urzędowych, obrona klienta przed sądem w procesach karnych, to tylko nieliczne usługi tego prawnika. Żeby jak najlepiej poprowadzić wszystkie zlecone sprawy radca prawny współpracuje z notariuszami, doradcami podatkowymi a także tłumaczami przysięgłymi. Zawsze jest dostępny dla swoich klientów a także w każdej chwili służy pomocą. Zapewnieniem o skuteczności radcy, są opinie wszystkich klientów, którzy współpracowali już z panem Tomaszem. To wyłącznie korzystne oraz pochlebne relacje.

  Data dodania: 22 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz NOTUS Katowice »

  W ramach naszej działalności Kancelarii Notarialnej w Katowicach oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz etyką notarialną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie.

  NOTUS - Kancelaria - Kancelaria notarialna

  Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

  Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

  Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

  Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

  Data dodania: 08 12 2018 · szczegóły wpisu »