Angielski Online


Reklamy Google


Strony związane z hasłem 'wydawnictwa':

 • Wydawnictwo Nowa Era »

  Bez dwóch zdań książki szkolne są aktualnie bardzo drogie. A na dodatek często jest tak, że nie możemy zakupić używanych. Co w takim razie zrobić, aby kupić tanie podręczniki? Cóż, można powiedzieć, iż znajdzie się kilka ciekawych możliwości. Czyli podręczniki takich firm jak MAC edukacja albo wydawnictwo szkolne WSIP starajmy się kupić w księgarniach internetowych. Jakiś czas temu poprosiła mnie właśnie o pomoc matka pierwszoklasisty, która całkowicie nie wiedziała jak zaoszczędzić na książkach. Dzięki właśnie mojej małej pomocy wreszcie znalazła tę księgarnię, która gwarantuje całkiem niskie ceny - relatywnie. Nie jest powiedziane, iż tania książka do szkoły, która na dodatek jest nieużywana, to coś ciężkiego do znalezienia. A jeszcze na dodatek księgarnia warszawa w bardzo wielu przypadkach nie pobiera pieniędzy za dostawę podręczników szkolnych!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 24