Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklamy Google


Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet

Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

Szczegóły strony www.witanet.net:

Podlinkuj stronę www.witanet.net:

Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alternatywa dla druku »

  Słyszałeś może o czymś takim jak eBook? Nie? Ebooki są to cyfrowe formy książek, które możesz otworzyć na komputerach o różnych systemach operacyjnych, ale nie tylko! Można je uruchomić na palmtopie czy komórce. Wygodne podczas podróży ? nie zajmują miejsca w torbie jedynie na telefonie komórkowym, który i tak zabieramy ze sobą praktycznie wszędzie. Więc zapraszam Cię do sprawdzenia oferty na portalu eBook-Info, gdzie znajdziesz szeroką bazę eBooków, które są tańsze niż drukowane książki. Godnym polecenia jest również zamieszczony na stronie darmowy eBook. Więc nie czekaj tylko bierz się do czytania!

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  Zachęcam do odwiedzenia tego fantastycznego bloga, w którym zdobędziecie książki, ebooki oraz audiobooki. Każdy kto nas odwiedzi znajdzie tu pełne opisy publikacji i wielką bazę książek, ebooków i audiobooków posegregowanych tematycznie wedle kategorii co ułatwi idealne odnalezienie swojej ulubionej pozycji. Na domiar tego na gości tego miejsca czeka wiele przeróżnych ciekawostek. A wśród nich znajdują się m.in. darmowe ebooki. Są także do pobrania za free fragmenty książek. Sięgnij w głąb niepowtarzalnej i ciekawej zawartości. Gwarantujemy Ci wysoką jakość co spowoduje, że wszyscy będą mogli czuć się komfortowo. Wejdź i zobacz to charakterystyczne miejsce. Nie zastanawiaj się dłużej i wejdź tutaj by nas odwiedzić.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antyplagiat »

  Na witrynie znajdziesz program antyplagiat który umożliwia sprawdzanie prac dyplomowych, prac szkolnych, tekstów opowiadań,
  oraz wszystkich innych rodzaji prac.
  Z narzędzia antyplagiat może skorzystać każda osoba nie tylko wykładowcy lecz także uczniowie i studenci.
  Wejdź na stronę i pobierz program antyplagiat sprawdzający plagiat

  system plagiat sprawdza :
  prace naukowe
  prace dyplomowe,
  prace licencjackie,
  prace zaliczeniowe,
  prace maturalne,
  biznes plany,
  referaty,
  wypracowania,
  streszczenia,
  oraz inne materiały
  program antyplagiat jest bardzo lubiany wśród studentów a to ze względu na jego bezpieczeństwo, po dodaniu do niego pracy nie staje ona się plagiatem.
  Narzędzie anty plagiat potrafi wyłapać splagiatowane treści które podkreśli ci na czerwono oraz potrafi rozpoznać zwykłe cytaty które zaznacza na zielono.
  Jeśli piszesz swoją pracę dyplomową i korzystasz czasami z interentu, warto sprawdzic czy któreś z zawartych zdań w pracy nie są splagiatowane
  do tego właśnie służy system antyplagiat którym możesz sprawdzać dowolną ilość prac
  Zobacz na stronę i ściągnij Antyplagiat

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie da się ukryć, że może wszystek menedżer pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że podejmuje właściwą decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W bieżących czasach w sumie istnieje tak zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie intensywnym czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród ostatniego poziomu. Co wewnątrz tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w szczególny forma oraz jakie atuty będą się spośród tym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo ciężkich decyzji wcale nie pragnie być aż tak trudne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres ustawi na fachową pomoc. Nie da się ukryć, że w szerszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową rolę.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie da się ukryć, że chyba każdy biznesmen pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że działa dobrą decyzję odnośnie dalekiego wzroście jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W teraźniejszych czasach w cenie jest oczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w piekielnie bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z tego kierunku. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w zdecydowany droga a które atuty będą się z ostatnim wiązać. Podejmowanie nawet bardzo niebezpiecznych decyzji zupełnie nie pragnie istnieć aż tak ważne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres umieści na kompetentną pomoc. Nie da się ukryć, iż w trudniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni ważną funkcję.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla wszystkich »

  Nie odda się ukryć, że może każdy menedżer pragnął być stuprocentową gwarancję, że działa racjonalną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do spełnienia. W współczesnych momentach w cenie istnieje tak zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w piekielnie dużym czasie otrzymują fachowe wsparcie z ostatniego działu. Co wewnątrz tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w jasny technika a jakie plusy będą się z obecnym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo kolokwium.ikwb.com mądrych decyzji zupełnie nie musi istnieć aż tak trudne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres wystawi na fachową pomoc. Nie odda się ukryć, że w ogromniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni strategiczną rolę.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że może wszystek biznesmen chciałby być stuprocentową gwarancję, że podejmuje dobrą decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu trudna do spełnienia. W nowoczesnych okresach w wartości istnieje naprawdę zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego terenu. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w jednoznaczny szkoła a które atuty będą się z tym wiązać. Podejmowanie nawet bardzo sesja.ezua.com intensywnych decyzji bynajmniej nie pragnie być aż tak duże, jeżeli tylko osoba dorosła za ten element wystawi na fachową pomoc. Nie da się ukryć, że w trudniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową rolę.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że może wszystek przedsiębiorca chciałby być stuprocentową gwarancję, że działa słuszną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu trudna do zdobycia. W obecnych czasach w sumie istnieje właśnie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie krótkim czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego kierunku. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w ścisły system oraz które atuty będą się spośród tym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo study.onmypc.biz intensywnych decyzji bynajmniej nie wymaga być aż tak trudne, jeśli tylko osoba odpowiedzialna za ten zakres napisze na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, że w wyższych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową funkcję.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że chyba każdy przedsiębiorca chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że robi rozsądną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do zdobycia. W teraźniejszych momentach w wartości jest oczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w znacznie szybkim czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród obecnego działu. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w specyficzny możliwość oraz jakie plusy będą się spośród ostatnim tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo study.4dq.com trudnych decyzji nigdy nie musi istnieć aż tak duże, jeśli tylko osoba dorosła za ten element wpisze na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, iż w znaczniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową funkcję.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że że wszystek menedżer chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że robi trafną decyzję odnośnie przyszłego wzroście jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do zrealizowania. W aktualnych czasach w wartości istnieje właściwie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niezwykle bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z ostatniego poziomu. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w realny styl i jakie plusy będą się spośród obecnym wiązać. Podejmowanie nawet bardzo hschool.ourhobby.com ciężkich decyzji wcale nie wymaga istnieć aż tak ważne, jeśli tylko osoba dorosła za ten element wystawi na specjalną pomoc. Nie da się ukryć, że w większych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni istotną funkcję.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »