Angielski Online


Reklamy Google


Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet

Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

Szczegóły strony www.witanet.net:

Podlinkuj stronę www.witanet.net:

Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • prace maturalne »

  Najlepsze prace maturalne w interecie za darmo tylko u nas. Publikujemy tylko nalepsze prezentacje w sieci tak, abyś ty mógł uzyskać jak najwięcej możliwych punktów. Każda prezentacja była oceniana na maksimum punków. Nie trać czasu wejdź do serwisu i korzystaj!.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywa dla druku »

  Słyszałeś może o czymś takim jak eBook? Nie? Ebooki są to cyfrowe formy książek, które możesz otworzyć na komputerach o różnych systemach operacyjnych, ale nie tylko! Można je uruchomić na palmtopie czy komórce. Wygodne podczas podróży ? nie zajmują miejsca w torbie jedynie na telefonie komórkowym, który i tak zabieramy ze sobą praktycznie wszędzie. Więc zapraszam Cię do sprawdzenia oferty na portalu eBook-Info, gdzie znajdziesz szeroką bazę eBooków, które są tańsze niż drukowane książki. Godnym polecenia jest również zamieszczony na stronie darmowy eBook. Więc nie czekaj tylko bierz się do czytania!

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  Zachęcam do odwiedzenia tego fantastycznego bloga, w którym zdobędziecie książki, ebooki oraz audiobooki. Każdy kto nas odwiedzi znajdzie tu pełne opisy publikacji i wielką bazę książek, ebooków i audiobooków posegregowanych tematycznie wedle kategorii co ułatwi idealne odnalezienie swojej ulubionej pozycji. Na domiar tego na gości tego miejsca czeka wiele przeróżnych ciekawostek. A wśród nich znajdują się m.in. darmowe ebooki. Są także do pobrania za free fragmenty książek. Sięgnij w głąb niepowtarzalnej i ciekawej zawartości. Gwarantujemy Ci wysoką jakość co spowoduje, że wszyscy będą mogli czuć się komfortowo. Wejdź i zobacz to charakterystyczne miejsce. Nie zastanawiaj się dłużej i wejdź tutaj by nas odwiedzić.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie da się ukryć, że może wszystek menedżer pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że podejmuje właściwą decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W bieżących czasach w sumie istnieje tak zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie intensywnym czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród ostatniego poziomu. Co wewnątrz tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w szczególny forma oraz jakie atuty będą się spośród tym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo ciężkich decyzji wcale nie pragnie być aż tak trudne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres ustawi na fachową pomoc. Nie da się ukryć, że w szerszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową rolę.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie da się ukryć, że chyba każdy biznesmen pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że działa dobrą decyzję odnośnie dalekiego wzroście jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W teraźniejszych czasach w cenie jest oczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w piekielnie bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z tego kierunku. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w zdecydowany droga a które atuty będą się z ostatnim wiązać. Podejmowanie nawet bardzo niebezpiecznych decyzji zupełnie nie pragnie istnieć aż tak ważne, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres umieści na kompetentną pomoc. Nie da się ukryć, iż w trudniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni ważną funkcję.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że może wszystek biznesmen chciałby być stuprocentową gwarancję, że podejmuje dobrą decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu trudna do spełnienia. W nowoczesnych okresach w wartości istnieje naprawdę zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego terenu. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w jednoznaczny szkoła a które atuty będą się z tym wiązać. Podejmowanie nawet bardzo sesja.ezua.com intensywnych decyzji bynajmniej nie pragnie być aż tak duże, jeżeli tylko osoba dorosła za ten element wystawi na fachową pomoc. Nie da się ukryć, że w trudniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową rolę.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że może wszystek przedsiębiorca chciałby być stuprocentową gwarancję, że działa słuszną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu trudna do zdobycia. W obecnych czasach w sumie istnieje właśnie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niewiarygodnie krótkim czasie otrzymują fachowe wsparcie z obecnego kierunku. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w ścisły system oraz które atuty będą się spośród tym tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo study.onmypc.biz intensywnych decyzji bynajmniej nie wymaga być aż tak trudne, jeśli tylko osoba odpowiedzialna za ten zakres napisze na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, że w wyższych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni podstawową funkcję.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla każdego »

  Nie da się ukryć, że że wszystek menedżer pragnął mieć stuprocentową gwarancję, że działa trafną decyzję odnośnie dalekiego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka gwarancja jest po prostu niemożliwa do uzyskania. W bieżących czasach w sumie istnieje właściwie zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w piekielnie intensywnym czasie otrzymują fachowe wsparcie z ostatniego obszaru. Co za tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w szczególny pomoc a które atuty będą się spośród obecnym wiązać. Podejmowanie nawet bardzo pass.ourhobby.com odpowiednich decyzji nic nie wymaga istnieć aż tak duże, jeżeli tylko osoba dorosła za ten zakres napisze na specjalną pomoc. Nie da się ukryć, że w szerszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni strategiczną rolę.

  Data dodania: 17 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że chyba każdy przedsiębiorca pragnął być stuprocentową gwarancję, że podejmuje słuszną decyzję odnośnie przyszłego wzroście jego firmy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka ochrona jest po prostu trudna do zrealizowania. W ostatnich okresach w sumie jest naprawdę zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w niezwykle bliskim czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród tego terenu. Co za tym idzie, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić markę w swoisty twórz i które plusy będą się z ostatnim stosować. Podejmowanie nawet bardzo study.ninth.biz mądrych decyzji nie nie wymaga istnieć aż tak duże, jeżeli tylko osoba odpowiedzialna za ten zakres umieści na specjalną pomoc. Nie da się ukryć, że w dłuższych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową rolę.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia dla każdego »

  Nie odda się ukryć, że chyba każdy przedsiębiorca chciałby mieć stuprocentową gwarancję, że robi rozsądną decyzję odnośnie przyszłego wzrostu jego nazwy. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia taka pewność jest po prostu niemożliwa do zdobycia. W teraźniejszych momentach w wartości jest oczywiście zwana Rachunkowość-zarządcza podział kosztów, dzięki której biznesmeni w znacznie szybkim czasie otrzymują fachowe wsparcie spośród obecnego działu. Co wewnątrz tym chodzi, dokładnie dowiadują się, dlaczego warto poprowadzić firmę w specyficzny możliwość oraz jakie plusy będą się spośród ostatnim tworzyć. Podejmowanie nawet bardzo study.4dq.com trudnych decyzji nigdy nie musi istnieć aż tak duże, jeśli tylko osoba dorosła za ten element wpisze na profesjonalną pomoc. Nie odda się ukryć, iż w znaczniejszych przedsiębiorstwach rachunkowość zarządcza pełni kluczową funkcję.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »